Kurs na… angielski! Po raz kolejny w bibliotece!

Może wakacje z językiem angielskim?

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta Mościsku oraz w jej filiach. Po raz kolejny rusza bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl.

Kurs FunEnglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z niego samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy
z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka dołączyła do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia.

D.W.