Jesteś tutaj:

Dzień: 22 września 2021

Dyskusyjne Kluby Książki istnieją już na Dolnym Śląsku od 15 lat! To wspaniała okazja do wspólnego świętowania. W bibliotece w Ostroszowicach działa klub dla dzieci i dorosłych. W Mościsku na zajęcia zapraszamy najmłodszych. Dzięki uczestnictwu w tym niezwykłym programie nasi czytelnicy mają możliwość kontaktu z wybranymi przez siebie książkami i dyskusji o nich w komfortowych warunkach. Uzupełnieniem programu DKK są spotkania autorskie, dające możliwość osobistego spotkania klubowiczów z autorami czytanych przez siebie książek, szkolenia i wykłady dotyczące literatury.

Dyskusyjnym Klubom Książki patronuje Instytut Książki i biblioteki wojewódzkie.

Ostroszowice

20 września był dla przedszkolaków w Uciechowie dniem pożegnania lata. Staraliśmy się, aby był wyjątkowy i pokazał, że nadchodząca jesień też może być fajna. Były gry, zabawy, czytanie bajek i ognisko. Kiełbaski były przypieczone i smaczne!

W. W.B.

Świętując Dzień Kropki razem z przedszkolakami w Piławie Dolnej „czarowaliśmy” żółtą kropkę z książki „Naciśnij mnie”. Następnie dzieci wykonały piękne jesienne prace, które będzie można obejrzeć na bibliotecznej wystawie, na którą zapraszamy wszystkich czytelników!

A.N.

Do góry