Jesteś tutaj:

Dzień: 2022-11-22

Grupa Twórcza przy Bibliotece w Ostroszowicach dla Strefy Kobiet z Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie.

22 listopada obchodziliśmy Dzień Kredki. Biblioteka w Uciechowie świętowała wspólnie z przedszkolakami. Spotkanie było tak kolorowe jak całe pudełko pasteli. Bajeczka o kredkach, które uciekły z szuflady, poznawanie różnych rodzajów kredek, wspólne piosenki i wiele innych zadań zapełniły nasze wspólne przedpołudnie .

Biblioteka w Roztoczniku oraz Stowarzyszenie „Roztocznik – wspólna przyszłość” kolejny raz zaprasza do spędzenia czasu na warsztatach dla młodzieży i dorosłych. Tym razem będzie można wykonać wełniane lalki z myślą o ozdobach choinkowych.

Kolejny raz przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń działających na terenie Gminy Dzierżoniów, spotkali się aby wymienić doświadczenia, poznać się, porozmawiać i podsumować kolejny rok pracy. Na sali przy Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku pojawili się przedstawiciele 31 aktywnych grup.          Do Partnerstwa Lokalnego na Rzecz Rozwoju Gminy Dzierżoniów w piątek 18 listopada przyjęto tym razem Klub Sportowy „Barys” oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Remontu i Renowacji Zabytkowego Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej z Dzieciątkiem Jezus w Kiełczynie. Podpisy złożono na dokumentach oraz na banerze, na którym robi się tłoczno! Wypity sok z cytryny smakował nowym członkom wybornie, o czym świadczyły szerokie uśmiechy.                                                          

Dziesięć lat Partnerstwa to okazja do podsumowań.  Wzruszenie przeplatało się wiec z salwami śmiechu, gdy na sali pojawiały się kolejne postacie kojarzone ze spotkań z lat poprzednich.                   

  Wspólna organizacja spotkania i zaangażowanie wszystkich uczestników okazało się podstawą sukcesu. Naładowani pozytywną energią członkowie Partnerstwa z nadzieją spoglądają na nadchodzące miesiące.

Do góry