Wszyscy się liczą

Jak najlepiej rozpocząć tydzień? Oczywiście z biblioteką! Wie o tym doskonale klasa II z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, która nas dzisiaj odwiedziła. Dzieci na zajęciach sprawdzały swoją spostrzegawczość oraz wyobraźnię w czym pomagały im książki „Gdzie jest Wally” Martina Handforda i  „Wszyscy się liczą” Kristin Roskifte. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że ile osób ogląda tyle jest opinii, i każdy widzi na ilustracjach co innego. Najważniejsze, że liczy się każde zdanie i potrafimy się nawzajem słuchać! Mamy nadzieję, że kolorowanki z Misiem Ślężysławem umilą dzisiejsze mokre popołudnie. Przypominamy również, że w bibliotece w Mościsku możecie zajrzeć do „Świerszczyka”, który w tym roku obchodzi 75. urodziny.

28.09.2020 r.