Jestem ołówkiem do wynajęcia

Jestem ołówkiem do wynajęcia… / Szymon Teluk/

Świetnie jest wtedy gdy wszyscy są zadowoleni! Tak było podczas spotkania autorskiego z Szymonem Telukiem, które odbyło się 7 października w ostroszowickiej bibliotece! Zaproszony gość to wspaniały gawędziarz opowiadający o swojej niezwykłej pasji jaką jest rysowanie karykatur! Dowiedzieliśmy się od Pana Szymona o życiu na walizkach i niedogodnościach podczas rozlicznych podróży, jego współpracy z ciekawymi ludźmi a także poznaliśmy tajniki rysowania karykatur od serca! Bo Szymon Teluk rysuje ludzi wydobywając przy tym ich charakterystyczne, pozytywne cechy! Według artysty karykatura nie może być ośmieszająca! Spotkanie z empatycznym człowiekiem, wielkim artystą pokazało, że życie nie musi być nudne. To prawdziwy zaszczyt, że mogliśmy gościć Szymona Teluka w naszej bibliotece i wspólnie bardzo miło spędzić czas! Każdy uczestnik spotkania otrzymał od prowadzącego bezcenna pamiątkę w postaci własnej karykatury!

Motywem przewodnim na następnym spotkaniu będzie książka Szymona Wróbla ,,Humorem i (u)śmiechem”. Do zobaczenia!

Szymon Teluk

Spotkanie autorskie odbyło się dzięki finansowaniu przez Dyskusyjne Kluby Książki!

mk