Certyfikaty Czytelnika dla klasy pierwszej

Czy złota rybka spełni każde marzenie? Jakie są granice spełniania marzeń w opowieści ,,O rybaku i złotej rybce”?

Październik jest miesiącem w którym dorośli czytają ulubione bajki z dzieciństwa. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował w bibliotece w Ostroszowicach teatrzyk Kamishibai, w którym przedstawił ulubiona bajkę bibliotekarki. Życzeniom rozwijania pasji do czytania, złożonym małym czytelnikom, towarzyszyło wręczanie Certyfikatów Czytelnika i piernikowych serduszek z napisem: Już czytam!

Witamy w wielkiej czytelniczej przygodzie! Gratulujemy pierwszej klasie uzyskania kolejnego zaszczytnego statusu! Dziękuję Zosi Sendeckiej, Paulinie Kubicz, Roksanie Gołdyn i Weronice Radzińskiej oraz nauczycielce Aleksandrze Bajk Czerwonce za przygotowanie wspaniałego przedstawienia!

M.K.