Ferie w bibliotece

Biblioteka w Mościsku zaprasza dzieci na

Ferie w pakiecie

W każdej kopercie znajdziecie 10 zadań do wykonania oraz materiały pomocne przy ich realizacji. Wykonaj wszystkie polecenia i prześlij zdjęcie lub przynieś do biblioteki 14 lutego. Pierwsze osoby mogą liczyć na niespodzianki!

Liczba pakietów ograniczona!

Mościsko

Biblioteka w Roztoczniku

Roztocznik

Biblioteka w Tuszynie

Odwiedź Bibliotekę w Tuszynie podczas ferii, odbierz specjalny karnet, wypełnij przynajmniej 4 z dostępnych zimowych kart z zadaniami, zdobądź pieczątki i otrzymaj słodką niespodziankę.
Więcej informacji w bibliotece !

Tuszyn

Biblioteka w Tuszynie
w czasie ferii czynna jest od 10.00 do 15.00

Biblioteka w Uciechowie

Uciechów

Zapraszamy na wystawę prac Pani Zofii Jurków. Ponad 140 lalek w pięknych kreacjach wykonanych na szydełku. Kostiumy inspirowane bajkami, filmami, literaturą i historią. Autorka prezentuje również kolekcję ślubną i balową. Wystawa czynna do 28 lutego.

Biblioteka w Owieśnie

W okresie ferii biblioteka
czynna
od:9:45 do:15:00

Biblioteka w Piławie Dolnej

Biblioteka zaprasza na Dni Offline. Z tej okazji każdy Czytelnik będzie mógł odebrać, przygotowane specjalnie, gry bądź elementy do ich samodzielnego złożenia. Robiliście kiedyś samodzielnie planszówki, w które później graliście z rodzeństwem czy nawet całą rodziną? Macie okazję!

Piława Dolna