Tydzień Bibliotek

Cały świat jest w Waszych sercach! W Tygodniu Bibliotek zapraszamy do wspólnej zabawy. Dziś odwiedziły nas przedszkolaki i przeistoczyły się detektywów, poszukujących bajkowych wskazówek schowanych w całym budynku. Rewelacyjnie wykonane zadania doprowadziły dzieci do finału, którym była słodka niespodzianka w gabinecie dyrektora 🙂

Tydzień Bibliotek z przedszkolakami

Nieco trudniejsze zadanie miała młodzież z 4 i 5 klasy. Zagadki wspólnymi siłami rozwiązano jednak bez większych problemów. Przydała się dokładna znajomość alfabetu a szukanie książek stało się doskonałą rozrywką.

Tydzień Bibliotek z klasą czwartą i piątą

Piątek trzynastego – czy takie daty Was przerażają? Klasę trzecią nie powstrzymał ten przesądny dzień przed wizytą w bibliotece w Mościsku i dokładnym zaglądaniu w każdy kąt. Żadne pomieszczenia nie mają już dla nich tajemnic, tak jak układ książek na bibliotecznych półkach. Od dzisiaj sami będą szukać swoich lektur!

Tydzień Bibliotek z klasą trzecią