Goście z Gminy Pruszcz Gdański odkrywają tajemnice Owiesna

W czwartek 15 września bibliotekę w Owieśnie odwiedziła grupa działaczy, liderów i bibliotekarzy z Gminy Pruszcz Gdański.

Podczas wizyty uczestnicy wizyty studyjnej dowiedzieli się o działalności biblioteki , o tym jak powstała i działa wioska tematyczna – Owiesno Wieś Okrągłego Zamku oraz o współpracy biblioteki w funkcjonującej wsi tematycznej. Goście bawili się odkrywając tajemnicę gry terenowej “O zamku w Owieśnie przez Templariuszy zbudowanym” oraz wzięli udział w warsztacie tańca starodawnego.

Było to owocne spotkanie zarówno dla przybyłych gości jak i gospodarzy. Dziękujemy za odwiedzenie naszej miejscowości.

Jeśli lubicie dobrą zabawę zajrzyjcie do Owiesna i wyruszcie na wyprawę: Quest – O Zamku w Owieśnie przez Templariuszy zbudowanym

J.P.

fot. K. Szustka