To się musiało powieść!

Noc Bibliotek w Ostroszowicach pod hasłem ,,To się musi powieść” odbyła się po raz kolejny dzięki wspaniałym gościom i sponsorom! Druhna Zosia Krupiarz z 32. Drużyny Harcerskiej T. O. M. C. I. A z Bielawy wyrazili chęć prowadzenia Nocy Bibliotek w ostroszowickiej Książnicy! Tym razem to niesamowite wydarzenie dedykowaliśmy uczniom klasy pierwszej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach, którzy po uprzednich zabawach zostali pasowani na czytelników naszej Biblioteki!

Nasze spotkanie, bardzo sprawnie przygotowane, podzielone zostało na kilka części.1. Powitanie 2. Gra Biblioteczna – harcerze 3. Pierwsza pomoc przy zakrztuszeniach-OSP w Ostroszowicach 4.Warsztat kulinarny -ozdabianie babeczek – Patrycja Wojtachna 5.Pasowanie na czytelnika i wręczanie certyfikatów – DH T.O.M.C.I.A 6.Zabawy i tańce – harcerze

,,Pasuję Cię na Czytelnika Biblioteki. Niech twoja wyobraźnia wprowadzi Cię w świat książek „. Wypowiedzenie tej formuły i wręczenie certyfikatu każdemu dziecku przypieczętowało ich udział w Nocy Bibliotek. Dzieci i wolontariusze bawili się doskonale!

Wielkie podziękowania dla: Druhny Zosi Krupiarz i 32. DH T.O.M.C.I.A za wspaniałe prowadzenie naszego wydarzenia, Patrycji Wojtachnie za warsztaty ozdabiania pysznych babeczek, Sławka Oleksaka, Dominiki oraz Mai z OSP w Ostroszowicach za pokaz i szkolenie przy nagłych przypadkach zadławienia oraz Pani Nowak za napoje!

mk