Legimi

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z LEGIMI? Nie jesteś zapisany do biblioteki? Na czas trwania akcji #zostańwdomu umożliwiamy założenie konta tymczasowego w systemie bibliotecznym i uzyskanie bezpłatnego dostępu do książek elektronicznych z portali Legimi.

W tym celu Czytelnik powinien wysłać na adres biblioteka.moscisko@wp.pl następujące informacje

  • imię i nazwisko, data urodzenia, pesel, nr telefonu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w wiadomości w postaci klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zwartych w tej wiadomości, przez Bibliotekę Publiczną Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, w celu założenia konta tymczasowego w systemie bibliotecznym i przekazania informacji dostępowych do portalu Legimi.
  • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest warunkiem założenia konta i dalszej realizacji usługi. Zgłoszenia nie zawierające wymienionej wyżej zgody nie będą przetwarzane.
  • Informację o udzielonych dostępach będą przekazywane na adresy email nadawców wiadomości.

 

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki, lub do którejkolwiek z 34 bibliotek publicznych Dolnego Śląska od 2 stycznia 2017 r. zyskali dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.
Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie:

http://www.legimi.com/dbpw/

Zapraszamy po kod dostępu do każdej z naszych filii. Kod można też otrzymać po weryfikacji czytelnika telefoniczne bądź wybraną drogą elektroniczną.

KATALOG LEGIMI