Dzień Babci i Dziadka to najważniejsze święto każdego wnuka. Młodzi czytelnicy z tuszyńskiej biblioteki wiedzą to doskonale, dlatego też uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych z tej okazji. Starsze dzieci samodzielnie wykonały album, do którego mogły wkleić swoje zdjęcia, wpisać życzenia lub wypełnić je wspomnieniami wspólnie spędzonych z dziadkami chwil. Przedszkolaki wykonały piękne kartki z przestrzennym kwiatkiem. Na początku wyjaśniły kim w ogóle są babcia i dziadek. Już wiedzą, że dziadkowie to rodzice mamy lub taty. Wszystko to w oparciu o książeczkę z wierszykami  „Moja rodzina”. Samodzielnie sklejały elementy pracy. Ich zwinne paluszki spisały się znakomicie.  Z tak przygotowanych prezentów na pewno ucieszyli się i babcia i dziadek.

M.A.-T.