Grupa Twórcza przy Bibliotece w Ostroszowicach została zaproszona do udziału w projekcie realizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach ,,Potrzebni sobie nawzajem”.
Uczniowie nawiązali wspaniałe relacje z dorosłymi podczas wykonywania makram. Punktem wyjścia do tego spotkania była rozmowa na temat wspólnego dzielenia się wiedzą, radość z przekazywania własnych pasji oraz pokazanie wszystkim, że przemijanie czasu może być radosne.
Część plenerowa w ogrodzie dała uczestnikom mnóstwo powodów do uśmiechu. W spotkaniu udział wzięli: Młodzież z klasy VI Szkoły Podstawowej w Ostroszowicach, Grupa Twórcza z Biblioteki w Ostroszowicach , Urszula Zając Dyrektor ZSP w Ostroszowicach, młodzież z Indii, Tajlandii oraz Chin oraz nauczycielka Joanna Fedko. To było niezapomniane spotkanie.

Wielkie podziękowania dla mentorki Pani Jadwigi Połcik, która z empatią prowadziła instruktaż wykonania makram !

mk