Witam cię, mój prześliczny Czerwony Kapturku,
                              Nie bój się moich ząbków i moich pazurków…

Wędrujący Teatrzyk Podwórkowy przy bibliotece w Ostroszowicach we wtorek 2 września przywitał dzieci na placu zabaw w Ostroszowicach pacynkowym wydaniem ,,Czerwonego Kapturka” według Jana Brzechwy.  Dyskusyjne Kluby Książki pomagają dzieciom przeżywać losy bohaterów książek, filmów i przedstawień w różnych odsłonach.
Nasz teatrzyk wystawiony wśród słonecznej i zielonej przestrzeni bardzo się dzieciom spodobał. Wielkie emocje związane z przeżywaniem utworu oraz niesamowita sceneria przyrody otworzyły wyobraźnię dziecięcą i zachęciły do twórczości plastycznej. To był wspaniały odpoczynek i relaks wśród zieleni.

Wędrujący Teatrzyk Podwórkowy powstał z inicjatywy uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki w Ostroszowicach.

Z wizytą w przedszkolu!

Dziecko jest zapowiadającą się zorzą człowieczeństwa,
istotą chłonną i ciekawą wielkiego świata ludzi.
/ S.Szuman/

Nasz Wędrujący Teatrzyk Podwórkowy 6 września zawitał do Gminnego Przedszkola w Ostroszowicach.           Dzieci to wytrawni widzowie. Przedstawienie nagrodzili wielkimi brawami. Było magicznie i ekscytująco. Interaktywny teatrzyk to wspaniała zabawa dla dzieci
i dorosłych.

Biblioteka to więcej niż myślisz!

Moderator DKK
Maria Kirkiewicz