logo-100-latW dniu 17 kwietnia Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta – filia w Piławie Dolnej i Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej ogłosiła wyniki w konkursie plastycznym pt. „Moja Ojczyzna”. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Biernacka, Ewa Sokołowska, Joanna Mrzygłód, przyznała następujące miejsca:

w kategorii klas I-III

I miejsce- Maria Rybacka
II miejsce- Karol Rudnicki
III miejsce- Bartosz Chlipała

wyróżnienia otrzymali: Michał Baran, Filip Stańczak

w kategorii klas IV-VII nagrody otrzymali:

I miejsce – Karolina Turowska
II miejsce- Damian Wilczewski
III miejsce-Aleksandra Nowak

wyróżnienia otrzymali: Alicja Ostrowska, Kamil Kasztelan

Nagrody wraz z gratulacjami wręczała pani dyrektor Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej Sylwia Toboła. Finaliści otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku oraz przez Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim  za udział w konkursie, za aktywność, pomysłowość. Gratulujemy laureatom.

W. Kun