Bezpłatne maseczki w bibliotekach

aktualności Gmina Dzierżoniów
Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Mieszkańcy naszej gminy będą mogli otrzymać bezpłatnie maseczkę, która zmniejsza ryzyko zakażenia COVID-19. Wszystko dzięki współpracy starosty dzierżoniowskiego Grzegorza Kosowskiego i wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, przy udziale wicewojewody Jarosława Kresy, w ramach której powiat dzierżoniowski otrzymał 50 000 maseczek.

7 i 8 kwietnia starosta przekazał otrzymane materiały na ręce burmistrzów, wójtów oraz innych przedstawicieli gmin powiatu dzierżoniowskiego.

4000 maseczek trafi do mieszkańców gminy Dzierżoniów. Od dzisiaj będzie je można odebrać w kilkunastu punktach:

• kościół św. Piotra i Pawła w Dobrocinie (w godzinach trwania nabożeństw),
  • Jędrzejowice – sołtys,
  • Jodłownik – sołtys,
  • Kiełczyn – Sklep Ogólnospożywczy, Kiełczyn 42 B,
  • Książnica – Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Książnica 50,
  • Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku (w godz. 8:00 – 17:00),
  • Myśliszów – sołtys,
  • Nowizna – sołtys,
  • Ostroszowice – biblioteka (w godz. 8:30 – 14:30),
  • Owiesno – biblioteka (w godz. 12:30 – 17:00),
  • Piława Dolna – biblioteka (w godz. 8:00 – 16:00), sklep „Kaprysek” przy ul. Głównej 98 C oraz Sklep Spożywczo-Przemysłowy przy ul. Głównej 74a,
  • Roztocznik – biblioteka (w godz. 15:30 – 19:00),
  • Tuszyn – biblioteka (w godz. 11:00 – 16:30),
  • Uciechów – biblioteka (w godz. 8:00 – 16:00),
  • Włóki – sklep wielobranżowy, Włóki 68.