„Cała doskonała ” czyli jak Agata Piasek brawurowo wygrywa bilet do kariery w Ostroszowickim słowiku

Powiększ obraz

Kultowy konkurs piosenki  Ostroszowicki słowik zgromadził 2 lutego w Bibliotece w Ostroszowicach miłośników talentów małych wykonawców.

Jury w składzie: Alicja Najwer, Iwona Cebulska i Elżbieta Juziuk- Janicka doceniło wykonawców, którzy odpowiednio do wieku zaprezentowali wybrane utwory i oczarowali swoim występem.

Spośród 12 wykonawców uznanie zdobyli:

I miejsce Statuetkę Słowika oraz Bilet do kariery otrzymała Agata Piasek ,,Cała doskonała”

II miejsce Paulina Kubicz  ,,Letnia cha cha „

III miejsce Martyna Kiełbasa  ,,Derniere dance”

Wszyscy uczestnicy tej wspaniałej zabawy otrzymali dyplomy i słodycze.

Konkurs Ostroszowicki słowik cieszy się dużym uznaniem wśród dzieci i dorosłych. Na zakończenie naszego konkursu dzieci zatańczyły ,,Chocolate”.

Było wspaniale.

Do pomyślnego przebiegu tego wydarzenia tradycyjnie włączył się Zespół Szkolno- Przedszkolny oraz Rodzice. W rolę DJ wcielił się Kacper, którego dzielnie wspomagał Kamil. Dziękujemy Pani Sylwii Data za smaczne słodycze.

M.K.

Nich żyją ferie w Bibliotece!