Wystawa młodych artystów z Piławy Dolnej

Zapraszamy do obejrzenia prac młodych artystów z Piławy Dolnej.

Na warsztatach plastycznych realizowanych w ramach projektu Kreatywna Biblioteka powstają niezwykłe obrazy. Można je podziwiać w Bibliotece w Mościsku.

DSCN2565

Uczniowie klasy III, Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej, korzystają z ciekawych malarskich warsztatów. W miesiącu marcu pod fachowym okiem pana Tadeusza Kwazebarda dzieci malowały swój pierwszy obraz na płótnie. Prace malowane były farbami akrylowymi, dzieci pochłonięty były swoją malarską twórczością. Zajęcie było pracochłonne, bowiem zajęło to no trzy kolejne spotkania. Pierwszy etap to szkic ołówkiem na płótnie, kolejny to nakładanie farby, uzupełnianie tła, konturów, aby na koniec na blejtramie pojawiły się dziecięce, bajkowe krajobrazy.

Mali artyści sami byli zachwyceni efektami swojej pracy. Uśmiechem dziękowali swojemu mistrzowi panu Tadeuszowi.

Wanda Kun

warsztaty
Prace dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, klasa III :
• Aniołczyk Wojciech
• Ciołko Jakub
• Frygies Kuba
• Graczyk Dawid
• Kardaś Dominik
• Kozobucka Aleksandra
• Kuźmiński Hubert
• Macherzyński Adrian
• Pindera Edyta
• Stodolica Mikołaj
• Umińska Maja
Prowadzenie warsztatów malarskich – Tadeusz Kwazebard.