Ferie w bibliotekach Gminy Dzierżoniów

TUSZYN

Tuszyn

PIŁAWA DOLNA

1.02. Malowanki,czytanki,zajęcia plastyczne.Gry planszowe,internetowe.

2.02. Konkurs plastyczny pt.”Zima”. Gry planszowe, internetowe.

3.02. Zabawy dydaktyczne,zręcznościowe. Obrazy pantomimiczne. Gry planszowe, internetowe.

5.02. Konkurs szybkiego czytania,quiz na znajomość przeczytanych książek. Gry planszowe, internetowe.

8.02. Malarstwo abstrakcyjne w wykonaniu najmłodszych.Gry planszowe i internetowe.

9.02. Wesoło kolorowo w bibliotece.Zajęcia plastyczne,ruchowe.Gry planszowe, internetowe.

10.02. Czytamy,rysujemy książki autorstwa Kornela Makuszyńskiego – najlepsze prace będą nagrodzone.

12.02. Zabawy dydaktyczne,zręcznościowe,kalambury,zagadki. Gry planszowe, internetowe.

BLOK SPOTKAŃ ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W GODZINACH od 11.00 do 13.00.

UCIECHÓW

Plan na ferie:

1. Filcowe serduszka

2. Walentynki – kartki

3. oglądanie filmu

4. karaoke

5. zajęcia plastyczne

6. gry i zabawy

OWIESNO

Zajęcia będą się odbywać w godz. od 11:00 do 13:00

Zapraszam do udziału w zabawach ruchowych, plastycznych  literackich, manualnych, wokalnych i  tanecznych. Odbędą się również dwa spotkania pn. „Noc w Bibliotece” dla grupy młodszej i starszej.

Proponowane zajęcia:

1. Zimą jest pięknie – zajęcia plastyczne.
  2. Kalambury- konkurs literacki.
  3. Maski karnawałowe- zajęcia manualne.
  4. „Bo ja tańczyć chcę”- zajęcia taneczne.
  5. Karaoke – zajęcia wokalne.

Zawody w kręgle- zajęcia manualne z wykorzystaniem serii  książek „Do dzieła”( dzieci sami wykonają kręgle